Genel bakış
Şartname
T550HVN08.3 CELL

T550HVN08.3 CELL Temel Bilgiler
| Panel Modeli | T550HVN08.3 CELL |
|---|---|
| Panel Markası | AUO |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| T550HVN08.3 CELL Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
T550HVN08.3 CELL Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 40 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Ağırlık | 2.53Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 1219.6×692.9 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 1.35 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
T550HVN08.3 CELL Optik Özellikler
| Ekran modu | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Geçirgenlik | 6.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
T550HVN08.3 CELL Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
T550HVN08.3 CELL Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|---|
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Typ.) (Hours) |
T550HVN08.3 CELL Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 1.1/1.19A (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 13.2W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | UJU - PF050-O51B-C20-C, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
